שוק העבודה וקורונה

שוק העבודה עובר טלטלה גדולה ותחומי תעסוקה רבים עומדים להשתנות. רבים יצטרכו להחליף מקצוע או להתאים את עצמם לשוק המשתנה. בתקופה זו כדאי לנצל את הזמן לרכישת יכולות חדשות שיכולות לתרום להתפתחות מקצועית עתידית. קורסים רבים זמינים ברשת באופן חינמי.

קורסים

שרות התעסוקה מציע מגוון קורסים תעסוקתיים אונליין בחינם בנושאים שונים כמו בניית אתרים, שיווק באינטרנט, קידום אתרים, תוכנות פוטושופ כמו גם כלים מעשיים בחיפוש עבודה. ראו גם את המאגר של קורסה ורשימה ארוכה נוספת כאן.

סייבר ומחשבים

המשרד לשוויון חברתי ומטה ישראל דיגיטלית הנגישו קורסים רבים לאתר ILקמפוס. התכנים מאפשרים למידה ראשונית והכרות עם מדעי המחשב וסייבר ויכולה לתת טעימה לרבים אם תחום זה מתאים להם. גם מיקרוסופט מציעה קורסים חינמיים בתחומי הדיגיטל.

black and white book business close up

שפה נוספת

לימוד שפה נוספת היא דרך נוספת בה ניתן להשקיע ולהביא לקידום עצמי עתידי ופתיחה של אפשרויות חדשות. באתר זה ניתן למצוא קורסים חינמים ללימודי שפות שונות כמו אנגלית, סינית, צרפתית, יפנית ועוד.

עשה זאת בעצמך

כאן אפשר למצוא מדריך וידיאו שילמד אתכם לעשות הכול, בחינם. זהו אחד האוספים הגדולים ברשת. באתר יש כמה מאות קורסים בתחומים שונים, כגון בניית אתרים, נינג'יטסו וארגון חתונות. הסרטונים מופקים על ידי האתר.

קורונה והשוק

בגלובס ניתן למצוא כתבה חשובה נוספת על האופן בה הקורונה משנה את עולם העבודה. מקור ראשון אף הוא פרסם סקירה של הקשר בין המגיפה למגמות בשוק העבודה.

עתיד העבודה

הכתבה מחשבים מסלול מקצועי מחדש מהאתר של פורטל דרושים רלוונטית להבנת עתיד העבודה והתחומים שמושפעים מאפקט הקורונה.

כתיבה עיתונאית | כתיבת תוכן | עריכה | תוכן לאתרים

יצירת קשר : gitmantuvia@gmail.com | 054-6672058

מתיק העבודות – הקליקו על הלינקים, וצפו בדוגמאות:

אימון אישי וקאוצ'ינג ולמה זה טוב

טוביה גיטמן, תוכן שיווקי, מאמרים שיווקים, כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן, מאמרים לקידום, SEO, seo, תוכן אונליין, מאמרים אונליין, תוכניסט, תוכניסטים, כתיבה, תוכן, מאמרי תוכן, עולם אנשי התוכן, קופירייטר, קופי, שייווק, פירסום, פוסטים, פייסבוק, קידום אתרים, קידום מאמרים, כתיבה אפקטיבית, קידום אתרים אורגני, כתיבת תוכן מקצועית, פרילנסר, כותבי תוכן, כותבי תוכן בעברית, בניית אתרים בוורדפרס, לשונית, סיוע בכתיבה, אנשי תוכן, כתיבת תוכן ובניית אתרים, קופרייטר ותוכן שיווקי, שיווק דיגיטלי

%d בלוגרים אהבו את זה: