משחקים ופנאי למבוגרים

בימים אלו רבים מאיתנו, גם המבוגרים נמצאים בבית ומחפשים תעסוקה הן לגוף והן למוח. הנה מספר רעיונות.

ירקות אורגניים

השעות בבית מאפשרת מקום לפרויקטים של עשה זאת בעצמך. מה יכול להיות יותר נחמד מלגדל בעצמך ירקות אורגניים ולאכול ירקות טריים בהתאם לעונה. גידול ירקות הינה גם פעילות מהנה לילדים ודרך חינוכית להסביר איך הטבע עובד ומאיפה מגיע המזון שאנו אוכלים. על מנת להקים גינת ירק אין צורך בשטח גדול. ירקות רבים ניתן לשתול בערוגה קטנה בחצר ואפילו בעציצים במרפסת.ניתן למצוא כאן מועדי זריעה ושתילה בהתאם לעונות השנה.

חבית גידול אנכית

למי שרוצה לשדרג את הסיפור ניתן לבנות או לקנות חבית גידול ירקות אנכית לחצר או אפילו למרפסת. במרכז החבית צינור חלול בו שמים את שאריות הפירות והירקות הביתיים. שאריות המזון הופכות לקומפוסט שמזין את הצמחים בחבית ואף ניתן להוציא מהתחתית עודפי קומפוסט ונוזלי הומס לדישון אורגני. לייעל את התהליך ניתן לשים תולעים אדומות בצינור. מומלץ להיעזר בטבלת צמחים חברים על מנת לשתול באופן שיפחית את כמות המזיקים.

person holding white and red playing cards

משחקי קופסא

משחקי קופסא של "גדולים" הינם דרך מהנה להעביר את הבידוד בייחוד כאשר ישנם נערים מתבגרים בבית. קטאן הוא מהוותיקים שבהם כמו גם דיקסיט. גם המשחק שם קוד יכול להעביר שעות של הנאה. כאן ניתן למצוא גירסת אונליין עם אופציה למשחקים בעברית. למשחק התנגשות יש פוטנציאל ממכר. לאחרונה תורגם גם המשחק המצוין אטומיקה שניתן לשחק אפילו ב-2 משתתפים בלבד ובחלומתי המעולה ל4 שחקנים ומעלה.

טיול בעולם

אפשר לטייל בעולם גם בימי קורונה. משחק ניווט מהנה מאפשר להסתובב בעולם בתצוגת הרחוב של גוגל ולנסות לגלות איפה אתה נמצא בעולם. ניתן להגיע למקומות רבים בעולם דרך המשחק ולצפות בנופים הטבעיים היפים בעולם כמו גם ביצירות האדריכלות בסביבה העירונית. מאות סיורים וירטואליים באתרי טבע ונוף מפורסמים מרחבי העולם ניתן לצוא גם באתר של Air Pano.

סודוקו ועוד

חוברות ניתנות להדפסה של סודקו, קאקורו, מבוכים ועוד משחקים רבים אחרים ניתן למצוא באתר זה. מקום טוב נוסף למצוא חידות לכל גיל הוא באתר של יויו. מאגר גדול של תשחצים זמין להורדה באתר של חץ ברשת. לחובבי התשבצים כדאי להכיר את האתר של 14Across. באתר תשבצים רגילים ותשבצי היגיון הניתנים לפתרון ישירות בתוך הדפדפן. הם מאפשרים גם למשתמשים רשומים לחבר תשבצים חדשים ולהפיץ אותם לחברים.

טריוויה

חידוני טריוויה יכולות להיות שילוב של הנאה ולמידה. ראו למשל את החידון של האקדמיה העברית לימי קורונה. באווירת מסיכות הפנים שאנו נאלצים לחבוש בפומבי קבלו את חידון המסכות של וואלה. גם מאקו מביא אלינו קטעי טריוויה מאתגרים לכל המשפחה. חידון נוסף מאתר פטריה בלינק הבא: 101 שאלות טריוויה שיבחנו עד כמה אתם חזקים בידע כללי.

כתיבה עיתונאית | כתיבת תוכן | עריכה | תוכן לאתרים

יצירת קשר : gitmantuvia@gmail.com | 054-6672058

מתיק העבודות – הקליקו על הלינקים, וצפו בדוגמאות:

אימון אישי וקאוצ'ינג ולמה זה טוב

טוביה גיטמן, תוכן שיווקי, מאמרים שיווקים, כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן, מאמרים לקידום, SEO, seo, תוכן אונליין, מאמרים אונליין, תוכניסט, תוכניסטים, כתיבה, תוכן, מאמרי תוכן, עולם אנשי התוכן, קופירייטר, קופי, שייווק, פירסום, פוסטים, פייסבוק, קידום אתרים, קידום מאמרים, כתיבה אפקטיבית, קידום אתרים אורגני, כתיבת תוכן מקצועית, פרילנסר, כותבי תוכן, כותבי תוכן בעברית, בניית אתרים בוורדפרס, לשונית, סיוע בכתיבה, אנשי תוכן, כתיבת תוכן ובניית אתרים, קופרייטר ותוכן שיווקי, שיווק דיגיטלי

%d בלוגרים אהבו את זה: