הפעלות ותעסוקה לילדים

השהות הארוכה עם הילדים בבית היא מהדברים המאתגרים ביותר לתקופה זו. כאן ניתן למצוא רעיונות שהם גם מהנים וגם חינוכיים.

ספרים

באתר "ספר-לי" ניתן למצוא כ-100 סיפורים ואגדות עמים שתורגמו לעברית. באתר אדם צעיר יש אוסף של סיפורים לילדים לקריאה חופשית.  תכני קריאה ושעת סיפור ניתן למצוא באתר שהעלה הטכניון. בעמוד הפייסבוק של בית אריאלה וספריות תל אביב ניתן להירשם בין היתר גם למפגשי זום עם סופרות נוער ישראליות ללא כל תשלום. 

ניסויים

למכון דוידסון הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע יש במסגרת המיזם תקועים בבית מגוון ניסויים מדעיים שניתן לצפות ולעשות יחד עם הילדים באמצעות חומרים הזמינים בכל בית וללמוד מדע באופן מהנה ביותר.

מוזיאונים

גם מוזיאון המדע בירושלים העלה לאתר שלו פעילויות שאפשר לעשות עם הילדים בבית. . אפשר גם לעשות סיור וירטואלי בלונדע- מוזיאון הילדים בבאר שבע. את הפעילויות של מוזיאון הילדים חולון אפשר להכיר מצפייה בערוץ היוטיוב שלהם.

הצגות

הצגות הילדים של תיאטרון אורנה פורת עשו לעצמם שם של איכות וגם מבוגרים ימצאו בהם עניין. המחזה המלך סיאם על פערים ביו תרבויות מתאים מגיל 6 והוא זמין בערוץ היוטיוב של התיאטרון. הצגות ילדים בחינם ניתן גם למצוא אונליין באתר של פודי טיוי. באתר של בית אבי חי ניתן למוצא הצגות לילדים, משחקים ומופעים חיים דרך הזום

משחקים

המלצות שוות למשחקים ספונטניים להעביר את הזמן בבית עם הילדים פורסמו באתר לגדול. באתר פונפונים ניתן למצוא רעיונות כיפיים לפעילויות עם ילדים בבית ללא קשר לימי הקורונה. כדאי גם לבקר באתר בידודי תכנים מגוונים של משחק, יצירה, למידה, התעמלות, קריאה, צפייה, האזנה ועוד. חוברות להדפסה של הפעלות, שעשועונים, דפי צביעה ועוד ניתן להדפיס מהאתר של מגזין אדם צעיר.

רעיונות נוספים

עוד רעיונות לפעילות לכל המשפחה בבית בימי קורונה ניתן למצוא בכתבה זו. גם לחדשות 12 הצעות וקישורים לרעיונות יצירתיים משלהם ובאתר YNET פורסם רשימות של הורים המשתפים את הדרכים שלהם לפעילות איכותית. כאן רשימה נוספת שלהם לפעילויות מיוחדות בחופש הגדול המוזר של השנה. אינדקס לאתרים רבים נוספים ניתן למצוא באתר לעניין.

כתיבה עיתונאית | כתיבת תוכן | עריכה | תוכן לאתרים

יצירת קשר : gitmantuvia@gmail.com | 054-6672058

מתיק העבודות – הקליקו על הלינקים, וצפו בדוגמאות:

אימון אישי וקאוצ'ינג ולמה זה טוב

טוביה גיטמן, תוכן שיווקי, מאמרים שיווקים, כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן, מאמרים לקידום, SEO, seo, תוכן אונליין, מאמרים אונליין, תוכניסט, תוכניסטים, כתיבה, תוכן, מאמרי תוכן, עולם אנשי התוכן, קופירייטר, קופי, שייווק, פירסום, פוסטים, פייסבוק, קידום אתרים, קידום מאמרים, כתיבה אפקטיבית, קידום אתרים אורגני, כתיבת תוכן מקצועית, פרילנסר, כותבי תוכן, כותבי תוכן בעברית, בניית אתרים בוורדפרס, לשונית, סיוע בכתיבה, אנשי תוכן, כתיבת תוכן ובניית אתרים, קופרייטר ותוכן שיווקי, שיווק דיגיטלי

%d בלוגרים אהבו את זה: