טבע מהבית

אין באמת תחליף לטיולים בטבע. במהלך ההתמודדות עם הגל הראשון גופים שונים ניסו לקרב את הטבע לאלו בבתים. הנה מספר אפשרויות לחוות, במידה מה, את הטבע גם מהבית.

זמן טבע

רשות הטבע והגנים הציעה לנצל את הזמן ללמוד קצת על הטבע היפה שלנו. לרגל המצב הועלה לאתר שלהם מתחם זמן טבע בו העלו תכנים שונים סרטונים וחידונים לימי קורונה.

טבע בבית

גם החברה להגנת הטבע מציעה אפשרויות לחוות את הטבע מקרוב במיזם שלהם, טבע בבית, לילדים ולכל המשפחה. לדוגמה, כמה ציפורים אפשר לזהות מהחלון הביתי?.

מצלמות חיות

מצלמות חיות מרחבי העולם גם כן מאפשרות ביקור מרחוק בטבע וצפייה בחיות בסביבתם הטבעית ובקצב שלהם. באתר ניתן לצפות במגוון אזורי טבע בעולם כמו גם בחיות ספציפיות. באתר הצפרות הישראלי ניתן לצפות במצלמות קינון של עופות דורסים כאן בארץ.

גילוי ומחקר

מוזיאון הטבע באוניברסיטת תל אביב מביא את הטבע לבית. ומאפשר ליהנות יחד מההתבוננות, הגילוי והמחקר של הטבע דרך הרצאות והמלצות על בעלי החיים שנמצאים בבית ובחצר או על אלו שאפשר לראות אותם מבעד לחלון.

שימור

באתר גן החיות  התנכ"י ירושלים ניתן ללמוד על תוכניות השימור המקומיות והבינלאומיות להן שותף גן החיות. אפשר למצוא בארכיון הוידיאו סרטונים שונים לצפייה. ברוח ימים אלו גן החיות הפיק פעילויות ומשחקים שניתן לעשות מהבית.

ספארי

הספארי ברמת גן סגור אף הוא למבקרים בימים אלו. עם זאת ניתן לראות סיור בספארי עם ראש העיר רמת גן. זו גם הזדמנות להכיר את הסדרה מצילים את חיות הבר של כאן חינוכית העוקבת אחר פעילות המטפלים בבית החולים לחיות בר.

סביבה ואנרגיה

באתר המשרד להגנת הסביבה תוכן מותאם לילדים בתחומים שנים ומעניינים בדגש על מידע סביבתי בנוגע לאוויר ומים, אנרגיה, מים ונחלים, ים וחופים, המגוון הביולוגי, אורח חיים ירוק ועוד.

הפעלות

קרן קיימת לישראל מבקשת לא לבקר ביערות והפארקים בהתאם להוראות. באתר שלה ניתן למצוא פעילויות והפעלות עם ערך מוסף של למידה בבית, הפעלות לקבוצות קטנות, משחקים, חידונים, סרטונים, כתבות .מעניינות ועוד ובחלוקה לפי .קבוצות גיל

חידוני מיקום

דרך נוספת לחוות את הטבע בימים אלו הוא בחידוני תמונות, לדוגמא, זהה את גבי המים. ראו גם חידון עובדות מטורפות על בעלי חיים. חידון נוסף שאפשר לטייל בעזרתו בארץ הוא זהה את המקום.

כתיבה עיתונאית | כתיבת תוכן | עריכה | תוכן לאתרים

יצירת קשר : gitmantuvia@gmail.com | 054-6672058

מתיק העבודות – הקליקו על הלינקים, וצפו בדוגמאות:

אימון אישי וקאוצ'ינג ולמה זה טוב

טוביה גיטמן, תוכן שיווקי, מאמרים שיווקים, כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן, מאמרים לקידום, SEO, seo, תוכן אונליין, מאמרים אונליין, תוכניסט, תוכניסטים, כתיבה, תוכן, מאמרי תוכן, עולם אנשי התוכן, קופירייטר, קופי, שייווק, פירסום, פוסטים, פייסבוק, קידום אתרים, קידום מאמרים, כתיבה אפקטיבית, קידום אתרים אורגני, כתיבת תוכן מקצועית, פרילנסר, כותבי תוכן, כותבי תוכן בעברית, בניית אתרים בוורדפרס, לשונית, סיוע בכתיבה, אנשי תוכן, כתיבת תוכן ובניית אתרים, קופרייטר ותוכן שיווקי, שיווק דיגיטלי

%d בלוגרים אהבו את זה: